پیشرفت های مداوم برای تقویت کسب و کار برای موفقیت و پایداری آن ها بسیار مهم است. مواردی مانند نظارت بر گردش پول به طور مداوم ، استفاده از رسانه های اجتماعی بازاریابی و شناخت نقاط قوت می تواند به شما در تمرکز روی بهبود وضعیت کسب و کار و رسیدن به سود بیشتر کمک کند. من دکتر علی فیروزی در این جلسه از جلسات کوچینگ کسب و کار قصد دارد 10 راه ساده برای بهبود وضعیت کسب و کار را به شما ارائه دهم تا به موفقیت در کسب و کار برسید.
گاهی اوقات یک ایده خوب این است که یک پک لیست مفید را با خود نگه دارید و حفظ کنید. تا در کسب و کار خود به طور منظم لیست را بررسی کنید و فعالیت های خود را طبق آن انجام دهید.
 
مجموعه آموزش های رایگان و کاربردی در سایت دکتر علیرضا فیروزی که زندگی شخصی و حرفه ای شما را متحول میکند : 
آموزش مدیریت و رهبری کسب و کار 
آموزش روش های مذاکره کردن و برقراری ارتباط موثر 
آموزش کوچینگ فردی و بیزینس کوچینگ 
 

  1. امتیاز مالی کسب و کار خود را حفظ کنید

تعداد کمی از کسب و کار ها و مشاغل کوچک و بزرگ اطلاعات دقیقی از درآمد های روزانه ، هفتگی و مامانه و روند مالی کسب و کار یا شرکت خود دارند. بسیار مهم است که شما جریان مالی کسب و کار خود را بررسی کنید و اگر مهارتی در زمینه های ای ندارید ، یک حسابدار استخدام کنید.
 

  1. بهبود وضعیت کسب و کار : اهداف خود را تنظیم کنید

بهبود وضعیت کسب و کار : اهداف خود را تنظیم کنید
 
 
مشابه با حفظ امتیاز مالی شرکت ، تعیین اهداف نیز بخش اساسی موفقیت در کسب و کار شما است. از اهدافی که تعیین کرده اید به عنوان ابزاری برای برنامه ریزی مداوم استفاده کنید تا مطمئن شوید که در مسیر پیشرفت تجارت خود هستید. به عنوان مثال سعی کنید میزان ترافیک سایت را به میزان مشخصی افزایش دهید. ترافیک بیشتر می تواند فروش بیشتری برای شما داشته باشد و مخاطبین را تبدیل به مشتریان وفادار شما بکند .
 

  1. از بازاریابی با تاثیر بالا استفاده کنید

اتلاف پول در روش های بازاریابی ناکارامد آسان است. استراتژی های بازاریابی که بودجه کمی نیاز دارد و به همین اندازه تاثیر گذار است را برای بهبود وضعیت کسب و کار خود جستجو کنید. یک یا دو تاکتیک جدید را امتحان کنید و بررسی کنید که کدام یک از روش های بازاریابی بر بهبود وضعیت کسب و کار شما تاثیر بیشتری دارد. رسانه های اجتماعی روشی عالی و کم خطر برای ارتقاء کسب و کار شما به حساب می آیند. لینکدین ، ​​فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام چند ابزار خوب برای ایجاد یک حضور اجتماعی و جلب توجه مشتریان به کسب و کار شما هستند.
 

  1. ارائه کسب و کار

ارائه کسب و کار قدرتمند می تواند به بهبود وضعیت کسب و کار شما کمک کند. با یادگیری اصول ضروری ارائه کسب و کار به یاد ماندنی شروع کنید. این موارد می تواند شامل ارائه یک خدمت کوچک و با ارزش برای جذب مخاطب باشد.
 

  1. نظارت بر روند

هیچ شغلی در خلاء فعالیت نمی کند. وقایع و تغییرات بر چشم اندازی تجارت شما تاثیر می گذارد. در روند موضوعاتی که در صنعت و جامعه محلی شما اتفاق می افتد جریان داشته باشید. حتی مواردی که به نظر می رسد به کسب و کار شما مرتبط نیست نیز ممکن است بر تجارت شما تاثیر بگذارد. بنابراین تمام احتمالات را در نظر بگیرید. این بخش بخشی است که من در تمام جلسات کوچینگ کسب و کار به عنوان یک کوچ کسب و کار به افراد توصیه می کنم.
 

  1. مهارت های فروش خود را بالا ببرید

یک راه حل برای بهبود وضعیت کسب و کار ، بالا بردن مهارت های فروش است. این که شما یک فروشنده هستید و یا یک تیم فروش را مدیریت می کنید ، در هر دو صورت باید روی بهبود فروش تمرکز کنید. برای شروع ماموریت تجاری خود را مشخص کنید، افرادی را که به محصولات و خدمات شما نیاز دارند را مشخص کنید و به جلو حرکت کنید.
 
 

  1. بهترین روش ها را انتخاب کنید

شفاف نگه داشتن همه چیز در کسب و کار یک زیر بنای مهم است. به معنای شکستن محدودیت ها ، برقراری ارتباط موثر ، آزمایش و نظارت و تایید فرایند های شما به منظور کنترل کسب و کار است. برای مثال شما می توانید از تمام فرایند کار خود مستند سازی کنید تا همه چیز کنترل شود.
 
 

  1. انگیزه دادن به کارمندان یکی دیگر از راه های بهبود وضعیت کسب و کار

انگیزه دادن به کارمندان یکی دیگر از راه های بهبود وضعیت کسب و کار
کارمندان با استعداد و با انگیزه می توانند پیشرفت های بزرگی در تجارت شما ایجاد کنند. بیاموزید چه چیزی باعث می شود تا کارکنان شما علمکرد بهتری داشته باشند. یکی از کار هایی که می توانید برای افزایش انگیزه کارمندان خود انجام دهید که این است که به آن ها گوش کنید. از ان ها نظر خواهی کنید و بینش های ان ها را بررسی نمایید. برخی از بهترین ایده ها از مشکلات کارمندان گرفته می شود. پس به آن ها توجه کنید.
 
 

  1. محدودیت های خود را بشناسید

صاحبان کسب و کار های موفق در مورد محدودیت های خود ایده های مشخصی دارند. با دانستن نوع شخصیت کارآفرینی خود می توانید منابع خود را مدیریت کنید و ضعف های کسب و کار خود را رفع کنید. این موضوع به بهبود وضعیت کسب و کار شما کمک می کند و محرک اصلی موفقیت است.
 
 

  1. بهبود وضعیت کسب و کار با استراحت کردن

اداره کردن یک کسب و کار کوچک کار سختی است. گاهی اوقات بهترین راه برای بهبود وضعیت کسب و کار استراحت و رفتن به تعطیلات است. ارزش احتمالی گذراندن وقت دور از محیط کار را دست کم نگیرید. این کار باعث می شود تا مجددا اشتیاق شما برای مدیریت کسب و کار و فعالیت ها بالا برود.
 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *