آموزش پرسش موثر و قدرتمند در کوچینگ

توضیحات کوتاه

آموزش پرسش موثر و قدرتمند در کوچینگ: آیا تا به حال در یک جلسه کوچینگ یا مکالمه بوده اید و سوالی برای پرسیدن ندارید؟ اگر چنین است، اجازه دهید این راهنمای شما باشد. برای هر نوع جلسه کوچینگ، پرسش‌های قدرتمند و باز برای مربیگری انباشته شده است.

توضیحات

آموزش پرسش موثر و قدرتمند در کوچینگ: آیا تا به حال در یک جلسه کوچینگ یا مکالمه بوده اید و سوالی برای پرسیدن ندارید؟ اگر چنین است، اجازه دهید این راهنمای شما باشد. برای هر نوع جلسه کوچینگ، پرسش‌های قدرتمند و باز برای مربیگری انباشته شده است.

 

چه در حال مربیگری مشتریان در مورد توسعه و اهداف شخصی باشید، چه آنها را در زمینه روابط، همه چیز اینجاست. بخش ها عبارتند از: – سؤالات رشد شخصی – سؤالات مربوط به روابط – سؤالات سرگرم کننده – سؤالات سلامتی – سؤالات شغلی – سؤالات پولی – سؤالات موقعیت فیزیکی – سؤالات اصلی برای توضیح – و سؤالات مربیگری بیشتر!

اگر با خودتان صادق باشید، آیا نتایج و عملکرد مطلوب را از تیم ها و همکاران خود می گیرید؟

شرط می بندم فرصتی برای پیشرفت وجود دارد زیرا همیشه در هر کاری که انجام می دهیم یک فرصت وجود دارد.

 

چگونه می توانید پتانسیل تیم ها و همکاران خود را به حداکثر برسانید؟ چگونه می توانید آنها را الهام بخشید و به موفقیت هدایت کنید؟

پاسخ به این سوالات با پرسیدن سوالات قدرتمند است.

 

این مهم ترین مهارت در مربیگری، مربیگری و رهبری تیم ها است.

نیازی نیست خودتان سوالات خود را مطرح کنید یا حتی ساعت‌ها تلاش کنید تا سوالات قدرتمندی را که باید از همکاران خود بپرسید، کشف کنید.آموزش پرسش موثر و قدرتمند در کوچینگ به شما کمک میکند.

آموزش پرسش موثر و قدرتمند در کوچینگ توضیح می دهد که چگونه سؤالاتی که ما به طور سنتی می پرسیم تقریباً در برقراری ارتباط بی معنی هستند.

آموزش پرسش موثر و قدرتمند در کوچینگ به شما کمک میکند،  هنر پرسیدن سؤالات قدرتمند را در خودتان فرموله کند.

سوالات قدرتمند را می توان در همه جا مورد استفاده قرار داد: از اتاق هیئت تا پارک شهر، میز شام تا فروشگاه مواد غذایی. اگر می‌خواهید با کارمندان در محل کار تیم‌سازی ارتباط برقرار کنید،

با آموزش پرسش موثر و قدرتمند در کوچینگ، مهارت‌های رهبری خود را به عنوان یک رئیس جدید تقویت کنید، فرهنگ شرکتی را که در آن کار می‌کنید بهبود ببخشید.

 

اگر می خواهید مکالمات دشوار را با همسر یا دوست خود دنبال کنید یا گوش دادن مبتنی بر حضور را با فرزندان خود تمرین کنید… آموزش پرسش موثر و قدرتمند در کوچینگ برای شما مناسب است.

 

اگر می خواهید معلم بهتری شوید و گفتگوی یخ شکن را با همکارانتان تسهیل کنید… آموزش پرسش موثر و قدرتمند در کوچینگ برای شماست.

آموزش پرسش موثر و قدرتمند در کوچینگ کمک میکند، سؤالات قدرتمند بپرسید  و،  وضوح قصد، گسترش ارتباط از طریق سوال موثر، ایجاد صراحت، گوش دادن تأملی و همدلی. تقویت کنید.

با پرسش موثر و قدرتمند در کوچینگ می‌توانیم فضای بین خود و دیگران را کشف کنیم و دیدگاه‌های معناداری را با هم تبادل کنیم؟ فقط بپرسید – با قدرت.

سوالات قدرتمند این دوره  می تواند به شما کمک کند:

• فرصت های شغلی یا صنعت خود را شناسایی کنید

• ایده های تازه ای را در کسب و کار یا فعالیت های خلاقانه خود ایجاد کنید

• تعصبات خود را بررسی کنید تا بتوانید قضاوت و تصمیم بهتری بگیرید

• ارتباط و ارتباط با افراد اطراف خود را بهتر انجام دهید

 

متفکرانه، تحریک آمیز، و عملی، این سوالات زیبا را می توان بلافاصله برای ایجاد تغییر در کار یا زندگی روزمره شما به کار برد.

 

نیازی نیست خودتان سوالات خود را مطرح کنید یا حتی ساعت‌ها تلاش کنید تا سوالات قدرتمندی را که باید از همکاران خود بپرسید، کشف کنید. با خرید این دوره ، کتاب الکترونیک “555 سوال قدرتمند برای مربیگری، به شما هدیه داده میشود.

 

این کتاب، راهنمایی و رهبری در زندگی و محل کار” که حاوی 555 سوال قدرتمند از موقعیت های واقعی است  را شامل میشود.

این کتاب به شما کمک می کند پتانسیل همسر، همکار، فرزندان و هم تیمی های خود را آشکار کنید، عملکرد آنها را بهبود بخشید و آنها را توانمند کنید.

 

قیمت: 88,000 تومان
زمان دوره: نامشخص
تعداد ‌پارت‌ها: نامشخص
مدرس: دکتر علیرضا فیروزی
نوع فایل ها: نامشخص
نوع دوره: غیرحضوری
حجم: نامشخص
درصد تکمیل: نامشخص
تعداد سرفصل: نامشخص
قیمت: 88,000 تومان
اسکرول به بالا