8 کمک یک بیزینس کوچ به کسب‌ و کارهای کوچک

آنچه در این مقاله میخوانید

8 کمک یک بیزینس کوچ به کسب‌ و کارهای کوچک را در این مقاله بخوانید:

 

1.با بیزینس کوچ از منطقه راحتی خود خارج شوید

ما به عنوان یک انسان مخلوق عادت هستیم. به طور کلی ، ما تمایل داریم که به دنبال راحتی و آشنایی باشیم ، با این حال وقتی پا به بیرون از منطقه راحتی خود می گذاریم رشد اتفاق می افتد.

اغلب صاحبان مشاغل از اینكه در یك منطقه امن  گیر افتاده اند نا آگاه هستند. برای كمك به آگاه شدن به یك دیدگاه بیرونی احتیاج دارند. بیزنس کوچ نقش آینه دارد  و سپس به ایجاد یك برنامه برای شکستن این الگو برای ایجاد تغییر واقعی در کسب و کارهای کوچک كمك می كند.

 برای اینکه کسب و کار شما به بالاترین پتانسیل خود برسد ،  باید با استخدام یک بیزنس کوچ کار جدی انجام دهید.

 

2.  با بیزینس کوچ تمرکز خود را روی کار بهبود دهید

شما چند وقت یک بار شخصی دارید که به عنوان مثال یک ساعت تمام فقط روی شما و کارتان تمرکز کند؟ حال ، تصور کنید که برای سال 1401 یک بیزنس کوچ برای چنین کاری داشته باشید.

یک بیزینس کوچ یا مربی کسب و کار که از زیر و بم کسب و کار شما آگاه است و توجه شما را متمرکز می کند و فقط به شما و کسب و کارتان متمرکز می شود باعث میشود که  تغییرات واقعی ایجاد شود.

  کمک به شما در آگاهی از  کارها و آنها و حل آنها، کار بر روی مهارت های رهبری ، اطمینان از داشتن کارمندان مناسب ، کمک به شما در ایجاد برنامه ای برای کوتاه مدت و بلند مدت تجارت خود و ایجاد اهداف قابل اندازه گیری، برخی از راههایی است که یک مربی کسب و کار  به شما و تجارت شما خواهد آمد.

 

3) بیزینس کوچ: شخصی که از صدا کردن شما نمی ترسد

هنگامی که کاری را مغایر با رسالت  و اهداف خود انجام می دهید، یک مربی کسب و کار با شما به عنوان رهبر ، مقابله می کند تا بتوانید مهارت های رهبری خود را ارتقا دهید.

مانند همه مربیان ورزش ، در حالی که شما مجبور به انجام کار سخت واقعی هستید ، یک مربی کسب و کار شما را مسئول می داند، پیشرفت حرفه ای شما را هدایت می کند و به کل تیم رهبری شما کمک می کند تا تجارت خود را به سطح بالاتری برسانید.

در باره بیزنس کوچینگ این مقاله را مطالعه نمایید.

4) با بیزینس کوچ ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنید

در واقع یک هدف با خدمات بیزنس کوچینگ وجود دارد.این هدف کمک به تحقق ایده ها و رویاهای شما است.

هر کارآفرینی اهداف بزرگ و ایده های درخشان دارد اما آنچه که غالباً کم است این است که بداند از کجا شروع کند و به چه اهدافی می پردازد.

عدم سازماندهی و وضوح در نحوه دستیابی به اهداف خود برای بسیاری از صاحبان مشاغل یک درد واقعی است. 

 یک مربی کسب و کار کوچک به شما کمک می کند اهداف خود را ارزیابی کنید ، بفهمید که آیا اینها SMART هستند (خاص ، قابل اندازه گیری ، قابل دستیابی ، واقع بینانه و محدود به زمان) و به شما در ایجاد برنامه کمک می کند تا بتوانید به هر آنچه می خواهید برسید.

 

5) اعتماد به نفس کسب کنید

صاحبین کسب و کار در حال طی سفری است که با پستی و بلندی های جدی همراه است. بحث درباره احساس واقعی شما با خانواده ، دوستان و کارمندان اغلب دشوار است. آنها صاحبان مشاغل نیستند، مانند شما تجربیات مشترکی ندارند، بنابراین اگر سعی کنید به آنها بگویید، اغلب آنها این تجربه را ندارند.

 یک بیزینس کوچ یا مربی کسب و کار فضای محرمانه و ساکت را فراهم می کند تا آزادانه در مورد ترس خودتانبحث کنید و همچنین پیروزی های خود را جشن بگیرید.

یک مربی کسب و کار به عنوان یک هیئت مدیره صدا عمل می کند و به شما کمک می کند تا مشکلات را حل کنید ، بنابراین شما به عنوان یک صاحب مشاغل و در نتیجه به عنوان یک رهبر برای تجارت خود اعتماد به نفس پیدا می کنید.

 

6)  درآمد بیشتری کسب کنید

یک مربی کسب و کار به شما کمک می کنند درآمد بیشتری کسب کنید. استفاده از بیزنس کوچ، هزینه نیست، سرمایه گذاری در تجارت است. با استخدام بیزنس کوچ سود شما در میان مدت و بلند مدت افزایش میابد.

با تبدیل شدن به یک رهبر بهتر ، بهبود کارایی و بهره وری از طریق کار با یک مربی کسب و کار، مزایا در سراسر شرکت شما و بر تقویت کارمندان در همه سطوح تأثیر می گذارد.با تبدیل شدن به یک تجارت کارآمدتر، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

فرق نمیکند که آیا شما تازه در حال راه اندازی کسب و کار هستید یا سالها فعالیت میکنید، یک مربی کسب و کار به شما کمک می کند تا منحنی یادگیری خودتان و شرکتتان رشد کند، به شما این شجاعت را می دهد که از نقطه امن خود خارج شوید تا بتوانید به آنچه که لایق هستید برسید، خلاقیت بیشتری داشته باشید، محصولات جدید تولید کنید یا قیمت های خود را افزایش دهید.

 

 اگر میخواهید یک بیزینس کوچ استخدام کنید به این لینک مراجعه نمایید 

 

 

7) با مربی کسب و کار شما پاسخگو میشوید

مسئولیت پذیری با شما به عنوان صاحب کسب و کار آغاز می شود.

 شما در خلال کار متوجه نمیشوید، که آیا همه کارهایی را که باید انجام دهید انجام می دهید؟ چه کسی بر شما  به عنوان صاحب کسب و کار نظارت می کند تا اطمینان حاصل کند که در واقع نظم می یابید و مسئولیت پذیر هستید؟

یک مربی کسب و کار را می توان به عنوان یک شریک پاسخگو برای شما در نظر گرفت.

 

8) با استفاده از مربی کسب و کار نظرات بی طرفانه را بشنوید

در هنگام کار با مربی کسب و کار، شما روابطی را برقرار می کنید که مربی شما بیش از دیگران از ماهیت  از کسب و کار شما آگاه است. (البته به جز شما!).

مربی کسب و کار یک جلسه عالی برای مشاوره بی طرف فراهم می کند تا به شما کمک کند پاسخ مشکلات خود را بیابید.

 

اگر علاقمند به یادگیری بیشتر هستید این مقاله را بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا