آموزش کوچینگ

کتاب مذاکره کننده بین المللی هوشمند

کتاب مذاکره کننده بین المللی هوشمند، شما در مراحل مختلف و روز های مختلف زندگی خود با افراد مختلفی مذاکره می کنید . مذاکره گفتگویی بین دو یا چند نفر است که هدف آن دستیابی به نتیجه سودمند در مورد یک یا چند موضوع است . در یک سری از مذاکرات موفقیت و دستیابی به بهترین نتیجه می تواند برای شما بسیار ارزشمند باشد پس یادگیری مذاکره می تواند بسیار به شما کمک کند . یکی از بهترین روش های یادگیری مطالعه کتاب است . در این مقاله به بررسی کتاب مذاکره کننده بین المللی هوشمند پرداخته ایم .

65,000 تومان

موجود

خانه کوچینگ
نویسنده: الیان کارساکلیان
آموزش کوچینگ, ترجمه
مترجم: دکتر علیرضا فیروزی / ناهید دشتدار
اسکن بارکد, خانه کوچینگ
شابک: ۰-۳۷-۸۹۸۹-۶۰۰-۹۷۸
خانه کوچینگ
انتشارات: آفرینندگان
کتاب
تعداد صفحه: 168
khanecoaching
نسخه صوتی: ندارد

توضیحات کتاب مذاکره کننده بین المللی هوشمند

کتاب مذاکره کننده بین المللی هوشمند، شما در مراحل مختلف و روز های مختلف زندگی خود با افراد مختلفی مذاکره می کنید . مذاکره گفتگویی بین دو یا چند نفر است که هدف آن دستیابی به نتیجه سودمند در مورد یک یا چند موضوع است .

در یک سری از مذاکرات موفقیت و دستیابی به بهترین نتیجه می تواند برای شما بسیار ارزشمند باشد پس یادگیری مذاکره می تواند بسیار به شما کمک کند . یکی از بهترین روش های یادگیری مطالعه کتاب است . در این مقاله به بررسی کتاب مذاکره کننده بین المللی هوشمند پرداخته ایم .

در دنیای تجارت امروز ، مردم هر روز و در همه جا با استفاده از تکنیک هایی که از کتاب ها ، تجربیات و آموزش های مختلف آموخته اند ، مذاکره می کنند.

برخی از مردم در مورد مسائل فرهنگی آگاهی کمتری دارند. برخی فراموش می کنند که مذاکره ، اول از همه ، یک تعامل انسانی است. برخی هنوز فکر می کنند که مذاکره با رقابت قافیه است. اگر هر یک از این موارد برای شما آشنا به نظر برسد ، کتاب مذاکره کننده بین المللی هوشمند می تواند به شما کمک کند.

در کتاب مذاکره کننده بین المللی هوشمند چه می خوانید :

 

در بهترین کتاب مذاکره ، نویسنده استراتژی ها ، داستان ها ، حقایق و ابزارهایی را ارائه می دهد که مذاکره کنندگان بین المللی هوشمند برای موفقیت در مذاکرات خود در سراسر جهان از آنها استفاده می کنند.

رویکرد بین فرهنگی و تلفیقی منحصر به فرد مذاکره ، برداشت متفاوت و ابتکاری از معنای امروز مذاکره را فراهم می کند. همچنین از دیدگاه یک متخصص که در مشاغل بین المللی در سراسر جهان مذاکره کرده است ( انسانی تر ، دلپذیرتر و موثر تر ) رویکرد کاملی برای مذاکرات بین المللی فراهم می کند. شما می توانید کتاب مذاکره کننده بین المللی هوشمند سریع بخوانید و هضم می کنید .

این کتاب که دارای ۱۵۵ صفحه است در سال ۲۰۱۴ وارد بازار شد . شما می توانید ترجمه این کتاب را به راحتی تهیه و مطالعه کنید.

کتاب مذاکره کننده بین المللی هوشمند، بهترین کتاب مذاکره است که  توسط ناهید دشتدار  و علیرضا فیروزی ترجمه شده است.

الیان کارسکلیان نویسنده کتاب می گوید :

این کتاب در مورد مذاکرات بین المللی است. این کتاب فن آوری های مذاکره را با مدل هوش فرهنگی ادغام می کند ، به مذاکرات بین المللی می پردازد و خوانندگان را به چندین ابزار برای درک تأثیر فرهنگ در مذاکره و دانستن چگونگی انجام مذاکرات موثر در محیط های بین فرهنگی مجهز می کند .

درباره ی نویسنده این کتاب

الیان کارسکلیان ، دکترای تخصصی ، بیش از ۲۰ سال در چندین کشور زندگی و کار کرده است و دانش و تجربه گسترده ای در زمینه روابط بین فرهنگی و فنون مذاکره دارد.

 

او به پنج زبان تسلط دارد و نیمی از وقت خود را صرف تحقیق و تدریس در تجارت بین المللی می کند و نیمی از آن در زمینه توسعه فعالیت های بین المللی خود با شرکت ها مشاوره دارد.

او در پاریس زندگی می کند ، استاد دانشگاه سوربن است و بنیانگذار Ubi & Orbi ، کابینه متخصص در همراهی شرکت ها در شهرک های خود در خارج از کشور است. وی در آرژانتین ، ارمنستان ، استرالیا ، برزیل ، انگلیس و ایالات متحده زندگی و کار کرده است.

 

علاوه بر این کشورها ، وی در استرالیا ، چین ، مصر ، هند ، ژاپن ، لبنان ، سنگاپور ، ایالات متحده و چندین کشور آمریکای جنوبی کار و تدریس می کند.

در پاریس ، او مدیر برنامه کارشناسی ارشد در مذاکرات بین المللی در سوربن است.

فعالیتهای تحقیقاتی وی باعث شده است که وی ابزاری برای کار با مذاکره کنندگان بین المللی ، مهاجران خارجی و مدیران تنوع ایجاد کند. وی چندین مقاله و کتاب در زمینه تجارت بین الملل منتشر کرده است .

همان گونه که خواندید دانستن درباره ی مذاکره و همچنین مذاکره بین المللی یکی از موارد ضروری در جامعه امروزی که رشد سریعی دارد ، است .

 

کتاب مذاکره کننده بین المللی هوشمند می تواند به شما کمک کند تا بهتر مذاکره کنید و در مذاکرات خود موفق تر باشید .